Studio Tattoo Beauty & Beast

Tetovací studio na Freeportu - tetování, piercing. Kde nás najdete: na hraničním přechodu Chvalovice-Hatě, v budově Freeport Fashion Outlet (vedle Pizzerie Lenuzzi).

Vedeme tetovací studio od roku 2005.

Ve Studiu Beauty Beast Tattoo nabízíme:


Tattoo

Otevírací doba:

Po - Ne : 10:00 – 21:00

Kontakt:

email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420775180101, +4368120646654

Adresa:

Freeport Leisure
Chvalovice-Hatě 196, 66902

Tetování

Naše tetovací studio Beauty and Beast má tatéry s mnoha zkušenostmi. Proto víme, že nejdůležitější je individuální přístup k zákazníkovi. Zabýváme se především novým tetováním, ať již barevným či černobílým, tak i odstraněním a předělávkami starších tetování. Návrhy tetování rádi zhotovíme podle Vašich představ, nebo si u nás můžete vybrat z množství návrhů již hotových. Samozřejmostí je přinést si i návrhy vlastní. Rádi Vám s výběrem tetování pomůžeme a poradíme k Vaší maximální spokojenosti. Ve studiu je stálá recepce, takže neváhejte a bez obav se na nás obraťte s jakýmkoli dotazem či přáním. Jsme tu od toho, abychom Vám na základě profesionálního, ale přesto přátelského přístupu pomohli. Samozřejmostí je v našem studiu 100% sterilita veškerých používaných materiálů, většina z nich je pouze na jedno použití. Všechny materiály jsou atestovány státním zdravotním ústavem k použití v EU a ČR.

Tetování se provádí tetovacím strojkem, který jehlami aplikuje pigment pod kůži. Samotné tetování je prováděno pod přísnými hygienickými standardy. Používané jehly jsou vždy sterilní, jednotlivě balené a na jedno použití. Používáme pouze nejkvalitnější tetovací barvy značky Intenze, World Famous Ink a Dynamic, barvy jsou sterilní a atestovány pro použití v EU a ČR. Ostatní používané materiály jsou vždy na jedno použití. Budete-li se chtít u nás objednat, přijďte k nám do studia na konzultaci. Konzultace je samozřejmě zdarma a nemusíte se na ní objednat, můžete přijít kdykoli v našich otevíracích hodinách. Zde Vám pomůžeme s výběrem motivu, či Vám vytvoříme motiv přímo na míru. Důležité je přijít již s nějakou představou nebo ideálně s co největším množstvím obrázků, které se Vaší představě co nejvíce blíží. Na základě návrhu určíme maximální cenu tetování, dobu potřebnou na jeho zhotovení a můžeme Vás objednat na termín, který Vám nejlépe vyhovuje.

Piercing

  • Aplikujeme všechny běžné Piercingy včetně implantátů kromě Mikrodermalů.
  • Pracujeme pouze s Titanem a bioplastem - bezniklové, antialergické materiály.
  • 100% hygiena.

Color

Kytky

Lebky

Malé tetování

Mandala

Ostatní